PEUGEOT i-Cockpit juhikoht ning premiumklassi mugavusvarustus ümbritsevad teid esmaklassilise luksuse ja rohkete võimalustega, sõiduga kaasnev nauding  ületab teie ootusi.

 

DISAIN
JULGE DISAIN

Uuenduskuuri läbinud, 7-kohalise PEUGEOT 5008 linnamaasturi disain pakatab elegantsist ja täiuslikkusest, võimaldades hämmastava tasakaalu võimsuse ja nägususe vahel.

Uue, raamita iluvõrega ning margikohase tuledesignatuuriga on täiuslikult ühtne, skulptuurne ja isikupärane, mida rõhutavad omakorda uus pamper ja külgmised läikivmustad õhuvõtuavad.

Kere disaini hoogsust ja sportlikkust rõhutab veelgi kroomitud liist, mis saab alguse esituledest ning kulgeb kuni tagaspoilerini välja, kusjuures linnamaasturile omast lennukat graatsiat atleetlike, väljapeetud kumeruste juures toonitavad uued 19’’ teemantlõikega „San Francisco” valuveljed.

 

RAAMITA ILUVÕRE

Uus püstise asetusega ning raamita, ruudulipu motiiviga iluvõre kandub kaugele edasi saades jätku maitsekate tiivakeste näol, mis annab sõiduki esiosale erakordselt tervikliku ja õmblusteta väljanägemise silmapaistva voolujoonelisuse juures. 

 

KATUSELUUGIGA PANORAAMKATUS

‘Black Diamond’ katus koos alumiiniumist katusereelingutega toovad esile  toeka kuid voolujoonelise disaini. Katuseluugiga panoraamkatus avab nauditavad vaated ja täidab salongi küllusliku valgusega, muutes sõidu kõikide reisijate jaoks elamusterohkeks kogemuseks. 

 

„BLACK PACK” ERISEERIA

Oma dünaamilisuse rõhutamiseks on uus PEUGEOT 5008 linnamaastur saadaval veel ka tumedates värvitoonides, elegantses ja väljapeetud „Black Pack” eriseeria varustuses, mis on saadaval premiumklassi varustustasemega GT ja GT Pack mudeliversioonidel:

  • Raamita iluvõre ja lõvimärk on võtnud tumeda, ‘Dark Chrome’ värvingu
  • PEUGEOT’ 5008 ja GT embleemid nagu ka katusereelingud on sametmustad
  • Pamperi alatugevdus, esitiibade iluliistud, salongi ja spoileri iluliistud nagu ka tagapamperi ülaosa on läikivmustad
  • Lisaks sellele on uuel, BLACK PACK eriseeria PEUGEOT 5008 linnamaasturil 19’’ ‘Washington’ eriseeria, teemantlõikega ‘Black Onyx’ musta värvi ja ‘Black Mist’ lakiga viimistletud valuveljed.

ESITULED

Helendavatest „kihvadest“ päevasõidutuledega raamitud, kurvitule funktsiooniga ja kroomläikega täis LED esituled annavad sõidukile logole omase kaslasliku ilme.  


 

TAGATULED

Sõiduki tagaosas lisavad uue PEUGEOT 5008  trendikale siluetile ambitsioonikat kõrgust perfektselt ühilduv läikivmust iluliist, 3D küünisejälgi imiteerivad täis LED tuled läbipaistva, kergelt toonitud klaasi taga ja dünaamilised suunatuled. 

 


MAHUTAVUS

Oma segmendis ülimalt kompaktne uus PEUGEOT 5008 linnamaastur paistab silma erakordse ruumikusega. Reisijateruum on hoolikalt läbi mõeldud, võimaldades ühelt poolt esmaklassilise mugavuse salongis ning teiselt poolt (sisuliselt) piiramatu moduleeritavuse alates ühest kuni seitsme istekohani. Tänu käed-vabad tagaluugile on tagatud hõlbus juurdepääs suure mahutavusega pagasiruumile elektriliselt avaneva ja sulguva luugiga lihtsa jalaliigutuse toimel.

 

JUHIKOHT
TEHNOLOOGIA TIPPKLASS

PEUGEOT’ moderniseeritud, innovaatiline ja ergonoomiline i-Cockpit® pakub roolis olles erakordse juhtimiselamuse.
Mugavamaks manööverdamiseks kompaktse rooliga ja juhtlülituste hõlbustamiseks seitsmeklahvilise „Toggle switchesi” nupustikuga varustatud uus PEUGEOT 5008 linnamaastur on nüüdsest uue, 10-tollise puutetundliku HD keskekraaniga ja uue digitaalse, 12,3-tollise, kõrgresolutsiooniga, pilku teel pööramata võimaldava näidikuplokiga, mille kõik funktsioonid on ühtviisi kohandatavad ning võimaldavad kogu juhtimiseks vajaliku info kuvamise vahetult juhi vaatevälja.

 

UUS NÄIDIKUPLOKK JA SALONGI MUGAVUS

Sügavamate musta toonidega ja suurema kontrastsusega uus digitaalne, 12,3-tolline ja pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näidikuteplokk, mille kõik funktsioonid on  isikukohastatavad, võimaldab teabe kuvamise parema kvaliteedi juures ning juhi poolt valitud kategooriasse kuuluva teabe optimaalse loetavuse, et miski vajalik ei jääks õigel hetkel märkamata.

Seadke end mugavalt sisse toekatel, reguleeritavatel ja massaažifunktsiooniga AGR istmetel ning nautige uue PEUGEOT 5008 helisüsteemi erakordselt kvaliteetseti.
Tippklassi akustikaga Focal® Hi-Fi Premium helisüsteem on heli ülimalt puhta ja täpse taasesitusega läbi kümne, salongi sisseehitatud kõlari, millest keskriba kõlarid ja tweeterid on lisaks veel uue, „Bronze Belem” pronksikarva viimistlusega.

ÜHENDATAVUS

Selgete ja arusaadavate teejuhiste andmiseks teile on uus, hea loetavusega ja kasutajasõbralik, 10-tolline puutetundlik HD keskekraan  häälkäsklusi ja TomTom® teenuseid toetava 3D navisüsteemiga, mis võimaldab kogu juhtimiseks vajaliku teabe kuvamise reaalajas.

Projitseerige oma parimad, ühendatavuse toega rakendused Mirror Screen funktsiooni puutetundlikule ekraanile, samas kui teie nutitelefon laeb ennast ise keskkonsooli all.
Sõiduki tagaosas on reisijate käsutuses kaks USB laadimispesa.

 

MOOTORIVALIK
TÕHUSATE MOOTORITE VALIK

Ühtviisi nii erksa kui ka hea juhitavusega uus PEUGEOT 5008't iseloomustab kõrgest klassist dünaamilisus premiumklassi sedaani helisummutuse juures.
Masin on saadaval Peugeot’ viimase põlvkonna PureTech bensiinimootoriga või BlueHDi diiselmootoriga, mis täidavad Euro 6 nõuded ja on kõik varustatud „Stop&Start” süsteemiga:

  • 1,2-l PureTech 130 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga
  • 1,5-l BlueHDi 130 mootor, S&S, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga,

Tõhusate mootoritega, kaheksakäigulise EAT8 automaatkäigukastiga, optimeeritud kaalu ja üliväikese pöörderaadiusega uus PEUGEOT 5008 linnamaastur on ühtviisi nii ergas kui ka eeskujuliku juhitavuse ning vaevatu ja täpse manööverdatavusega, muutes kõik sõidud erakordselt nauditavateks.

 

TEHNOLOOGIA

Teel on teie kaaslasteks hulgaliselt uue PEUGEOT 5008 juhiabisid nagu näiteks viimase põlvkonna automaatne hädapidurdus või siis liiklusmärkide laiendatud tuvastussüsteem jne.

Linnaliikluses on teie käsutuses näiteks muretu juhtimise tagav manööverdus- ja parkimisabi: 360° tagurduskaamera ja Park Assist süsteem.

 

TEHNILISED LAHENDUSED INIMPIIRIDE ÜLETAMISEKS

GRIP CONTROL veojõukontrollsüsteem

‘Advanced Grip Control’ veojõukontrolli tehnoloogia võimaldab teile suuremaid vabadusi.
Teil on võimalus uue PEUGEOT 5008 haarduvuset parandada vastavalt nii ilmastiku- kui ka teeoludele. ‘Hill Assist Descent Control’ aitab järskudel nõlvadel hoida sõiduki kiirust.

NIGHT VISION öövaatlusseade 

‘Night Vision’ öövaatlusseadme infrapunakaamera võimaldab jalakäijate või loomade tuvastamise kuni 200 m sõiduki ees, väljaspool tulede ulatust, ka kõige halvema nähtavuse korral. Sellega kaasneb kujutise kuvamine teie nägemisvälja, digitaalsele näidikuteplokile koos hoiatussignaali edastamisega.

OSALINE ISEJUHTIMINE

Tutvuge osalise isejuhtimise süsteemi võimalustega ‘Drive Assist Plus’ paketis. Koos sõidurajal paiknemise süsteemiga ja adaptiivse kiirusregulaatoriga, mis hõlmab Stop & Go funktsiooni, võimaldab see sõiduki kiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitva sõiduki kiirusele, piisava pikivahe juures, tagades seejuures sõidujoone vastavalt juhi poolt soovitud paiknemisele sõidurajal. 

 

PEUGEOT 5008 LISAVARUSTUS

Tutvuge lisavarustuse kataloogiga ja vaadake Peugeot 5008 mudeli kohta lisateavet.

Täpsema informatsiooni teie 5008'le sobiva lisavarustuse kohta saate lähimast Peugeot esindusest.

VAATA LÄHEMALT

 

Töölaua versioon