HOOLDUSTEENUSED

Meilt leiate parimad hoolduse ja lisatarvikute pakkumised. Tänu oma oskustele ja kogemusele tagame Sulle taskukohase ja tootja poolt heakskiidetud teeninduse. Soovime, et Sinu Peugeot oleks tippvormis, alates mootorist ja lõpetades summutiga. Broneeri külastus ja meie professionaalsed tehnikud hoolitsevad teie Peugeot eest nagu keegi teine.

 

AJA BRONEERIMINE INTERNETIS

Broneerige aeg tööde teostamiseks interneti teel (teenindus, rehvid, pidurid jne).

Sinu poolt valitud vaba aeg meie töökojas broneeritakse vaid mõne klikiga ja selle kohta saadame sinu e-postile kinnituse.

Hoolduse broneeringu saate teostada ka mobiilirakenduses MyPeugeot

BRONEERI AEG

 

TASUTA ÜLEVAADE SINU AUTO TEHNILISEST SEISUKORRAST

Videocheck on tasuta teenus, millega saab videoklippide abil lihtsa, mugava ja kontaktivaba ülevaate oma sõiduki tehnilisest seisukorrast. Filmime ja saadame Sulle üksikasjaliku videosalvestise koos vajalike remonttööde nimekirja ning hinnapakkumisega, mille hulgast saad valida koheselt teostatavad tööd, planeerida need järgmiseks korraks või võtta lihtsalt teadmiseks.

Kuidas videocheck töötab?
Too oma sõiduk Peugeot´volitatud teenindusse. Klienditeenindaja teostab auto esmase ülevaatuse, mille järel kontrollib mehaanik autot põhjalikult ja loob videosalvestuse, kus võtab kokku auto üksikasjaliku ülevaatuse tulemused. Vajalike tööde nimekiri ja hinnapakkumine koos videoga saadetakse Sulle lingina SMS-i või e-posti teel. Peale videoga tutvumist, kus mehaanik näitab ja selgitab auto tehnilist seisukorda, saad kinnitada sobivamad lisatööd täidetud vormi abil.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST​

 

REHVIHOTELL: TIPPTASEMEL HOIUTINGIMUSED REHVIDE HOIUSTAMISEKS

„Rehvihotelli” teenus võimaldab suve- ja talverehvide vaheldumisi hoiustamist aastaringselt nende parima säilivuse tagamiseks.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST​

 

PEUGEOT KERETÖÖD: KIIRE JA TÕHUS

Peugeot’ pakub erinevate keretööde laia valikut.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST​

 

ASENDUSAUTO: ET ÜKSKI SÕIT EI JÄÄKS TEGEMATA

Pakume Sulle vajadusel asendussõidukit.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST​

 

Töölaua versioon