PEUGEOT’ UUS NÄGU

Rebige ennast lahti stereotüüpidest ja nautige täiel rinnal iga elamuslikku hetke uue, universaalkerega PEUGEOT 308 SW roolis.
Kas pole mitte meeliülendav selle masina, hallist massist erinev väljendusrikas stiil ja tipptehnoloogilised lahendused, mis muudavad iga sõidukis veedetud hetke tõeliseks kvaliteetajaks.
PEUGEOT’ Power of Choice kampaania võimaldab teile valikuvabaduse uue universaalkerega PEUGEOT 308 SW valimisel varustatuna kas tõhusa bensiini- või diiselmootoriga või siis pistikhübriidina.

 

DISAIN

INTENSE SW, INFLUENCED BY NO-ONE*

See uus, universaalkerega PEUGEOT 308 SW paistab silma oma südikusest pakatava rühi poolest, mida rõhutavad eriti voolujooneline tuuleklaas ja pikk kapott püstise asetusega iluvõre kohal, mille keskmes troonib uhkelt Peugeot’, värskenduskuuri läbinud lõvimärk.
Selle masina lausa jumalik proportsioonide jaotus, väljendusrikas stiil ning ühtviisi nii pealehakkamisest pakatav kui ka maitsekas disain kõnelevad veenva kuid lihtsa isikupära keelt, mis tõstab selle masina halli massi seast selgelt esile ilma sõiduki praktilisuse ja moduleeritavuse arvelt mis tahes järeleandmisi tegemata.
Tõupuhas siluett, mis annab aimu kompaktsetest kuid ruumikatest gabariitidest, toob esile jõulised kuid kaslaslikult nõtked vormid, mida omakorda toonitavad kroomitud dekoratiivelemendid, silmapaistvalt maitsekas tulede valgusjoon ja uuenduskuuri läbinud lõvimärk.

*Veenev universaalkerega mudel, mille pilk on suunatud julgelt tulevikku.

 

SILMAPAISTVALT MAITSEKAD TULED

Uute, silmapaistvalt maitsekate tulede poolt rõhutatud, margikohaselt stiilne ja uue disainiga valgusjoon - uus kompaktne universaalkerega 308 SW on varustatud PEUGEOT Matrix LED, pimedaajal sõitmist hõlbustaval tehnoloogial põhinevate LED esituledega. Nende loomulikuks jätkuks on stiilselt vidukil päevasõidutuled, mis rõhutavad omakorda teie uue, universaalkerega PEUGEOT 308 SW tõupuhast ja kaslaslikku väljanägemist.
 

SILUETT JA RUUMIKUS

Uue ja kompaktse, universaalkerega PEUGEOT 308 SW sportlik ja tõupuhas kerevorm räägib voolujoonelisuse keelt omandades sõiduki tagaosas silmapaistvalt atleetlikud kumerused, mis annavad aimu pagasiruumi külluslikust mahutavusest. Käed-vabad funktsiooniga tagaluuk võimaldab motoriseeritud tagaluugi avamise, juurdepääsu hõlbustamiseks pagasiruumile, samuti tagaluugi sulgemise, lihtsalt jalaliigutusest. Läikivmustad elegantsed katusereelingud toovad veelgi enam esile selle sõiduki voolujoonelise ja harmoonilise silueti varjamatu elegantsi.

KATUSELUUK, SPOILER

Et muuta iga teie sõit selle sõidukiga alati meeliülendavaks teekonnaks, on uus universaalkerega PEUGEOT 308 SW varustatud spoileriga katuseluugiga, mis võimaldab valguse võimalikult naudingulise ärakasutamise salongi täitmiseks ruumikust rõhutava valgusküllasusega.


 

UUS PEUGEOT EMBLEEM

Universaalkerega mudeli iluvõrel, esitiibadel ja sõiduki tagaosas troonib uhkelt uus, musta ja hõbedasekarva lõviembleem, rõhutades oma kaasaegsusega sõiduki silueti karismaatilisust. See kannab kvaliteedijanu, ajatuse ja margikohase, 210-aastase ajalooga stiilitunnetuse ja innovaatilisuse tähendust järjest kvaliteetsema sõiduelamuse otsingul olevate klientide teenistuses.

 

TAGAOSA

Sõiduki tagaosas rõhutavad uue ja modernse, universaalkerega PEUGEOT 308 SW tipptehnoloogiliste lahenduste avangardsust kriipshaaval süttivad Full LED, 3D-efektiga tagatuled. Sõiduki tagaosaga täiuslikult harmoniseeruvad tagatuled rõhutavad selle masina tagaosa jõulisust, mille aerodünaamilisust on optimeeritud salongi langeva profiiliga ja rattakoobaste kohal kumerate vormidega. Suur veljevalik koos A ja A+ klassi rehvidega, mis on valitud välja nende tõhususe poolest sõitmisel ja eeskujuliku haarduvuse pakkumise tõttu, mis kinnitab taas kord uue, universaalkerega PEUGEOT 308 SW sportlikku iseloomu.

 

JUHIKOHT

TECHNO-SPIRIT, FOR AN INTUITIVE & ADDICTIVE EXPERIENCE*

Seadke end sisse uue, PEUGEOT i-Cockpit® ergonoomilisel, intuitiivsel ja kõrgtasemel ühendatavusfunktsioonidega juhikohal.

Margikohaselt vaieldamatult nii turvalisuse kui ka heaolu seisukohast üks tähtsamaid argumente, on see töötatud välja täiesti uuel kujul ja disainitud kõiges pakkuma nii juhile kui ka reisijatele ergonoomilisemaid ja mugavamaid olmetingimusi ümbritsetuna silmapaistvalt nägusast miljööst ja tipptehnoloogilistest lahendustest.

Varustatuna uue, ülimalt mugava ja kompaktse ning soojendusfunktsiooniga rooliga, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava digitaalse näiduplokiga ning keskse paigutusega, puutetundliku ekraaniga, mis toetab innovaatilise, PEUGEOT i-Connect info- ja meelelahutuskeskuse funktsioone, muudab see kõigi sõidukis viibijate reisid meeldejäävalt positiivseteks ning vastavalt huvipunktide valikule ja soovidele isikukohastatavateks elamusteks.

*Intuitiivse ja kaasahaarava sõiduelamuse pakkuvad tipptehnoloogilised lahendused

 

SEADMETE ÜHENDATAVUSE UUS TASE

Tõeliselt innovaatilisena ühilduvusega pardaseadmete valdkonnas muudab PEUGEOT i-Connect uus 10’’ mahtuvusliku puutetundliku ekraaniga info- ja meelelahutuskeskus kõigi sõidukis viibijate reisid meeldejäävalt positiivseteks elamusteks tänu järgmistele võimallustele:

 • Nutitelefoni kasutusergonoomia,
 • Mitme akna kuva,
 • Profiilihaldus,
 • Mirrorscreen juhtmevaba funktsioon
 • 2 samaaegselt ühendatud nutitelefoni,
 • Uus PEUGEOT i-klahvistik programmeerimise toega sagedasemate toimingute teostamiseks

Ühenduvusega naviseadmega, mis hõlmab kartoteegi automaatset värskendamist, TomTom® ning liiklusinfot reaalajas koos ohualade infoga tänu TomTom teenustele, laabuvad kõik teie sõidud suurima meelerahu juures.

PILKU TEELT PÖÖRAMATA

Tänu digitaalsele, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldavale 10-tollisele näiduplokile kuvatakse kogu, juhtimiseks vajalik info juhi silmade kõrgusele.
Uuskompaktne ja ülimalt käepärane rool on juhtnupustikuga, mis võimaldab näiduploki ja keskekraani kuvasisu ja kuvamisparameetrite määramise.

GT viimistlustasemel tõstab digitaalne 3D näiduplokk info olulisuse järgi esile kuvades tähtsama teabe parema loetavuse huvides hologrammi vormingus esiplaanile.

UUS KESKKONSOOL

Uue, ergonoomilise ja stiilipuhta disainiga keskkonsooli koosseisu kuulub uus 8-käigulise EAT8 automaatkäigukasti käiguvalits, samuti uus, senisest veelgi tõhusama talitluse ja kompaktsema konfiguratsiooniga kliimaseade.
Juhi jaoks sõiduki juhtimiseks tarvilik hoovastik, nupustik ja seadmestik paikneb kõik intuitiivselt leitavalt juhi käe-jala juures.

Käiguhoova nähtava osa ülevaade, konsool veelgi rohkemate panipaikadega nagu ka nutitelefoni juhtmevaba laadimise ala.

MUGAVUS

Uus universaalkerega PEUGEOT 308 SW on ülipika ja ülimadala profiiliga sõiduk, mille uued proportsioonid on leitud parima võimaliku kompromissi pakkumiseks praktilisuse ja mahutavuse vahel kõikide sõidukis viibijate huve ja mugavust silmas pidades.

Võttes mugavalt sisse koha AGR kvaliteedimärki kandvatel, istmesoojendusega ja massaažifunktsiooniga esiistmetel leiate end ümbritsetuna nii naudingulistest funktsioonidest kui ka esteetilistest lahendustest, mida pakuvad muuhulgas näiteks hoolikalt valitud dekoratiiv- ja kattematerjalid nagu näiteks lamineeritud poroloon, tehnilised kudumid, Alcantara®, täisnahk või siis värviline Nappa nahk.

ÜLIM NAUDINGULISUS

Hinga, koge, naudi – täiel rinnal

Clean Cabin õhupuhastuse filtersüsteemi abil on teile alati tagatud hingamiseks rohkelt puhast õhku salongis.
Isikukohastage vastavalt oma eelistustele ja meeleolule miljöövalgustus 8 värvivalikuga.

Heli, puhta ja moonutusteta taasesitusega pakutavate naudingute saamiseks olete lisaks alati ümbritsetud kõrgkvaliteetsetest helidest tippklassi Hi-Fi Focal® helisüsteemi toimel 10 kõlariga, uue 12-ribalise võimendiga ja ARKAMYS digitaalse helitöötlusega.

 

POWER OF CHOICE

TÄIELIK SOBIVUS

Uus universaalkerega PEUGEOT 308 SW võidab teie südame juba esimesest silmapilgust, pakkudes teile lisaks veel valikuvõimaluse just teile sobiva mootorivaliku langetamiseks:

 • Pistikhübriidiga tagate endale vabaduse liigelda vabalt vastavalt oma vajadustele, seda ka sisepõlemismootoriga sõidukite liiklusele keelatud aladel.
 • Sisepõlemismootoreid puudutavas osas on teil võimalus valida suure jõudlusega Euro €6 bensiini- ja diiselmootorite vahel, mis on kõik varustatud Stop&Start funktsiooniga.

 

TEHNOLOOGIA

JUHTIMISRÕÕMU ROHKEM KUI EALES VAREM

Uue kompaktse, universaalkerega PEUGEOT 308 SW roolis tunnete eeskätt rõõmu selle sõiduki esmaklassilisest teelpüsivusest, mis muudab sõiduki juhtimise vaevatuks ja nauditavaks.

Tänu adaptiivse püsikiiruse hoidja , Stop and Go funktsiooni ja aktiivse, sõidurea hoidmise süsteemi kombinatsioonile astute sammukese lähemale isesõitvate sõidukite maailmale.

Teie turvalisuse ja mugavuse suurendamiseks on sõidukid saadaval margikohaste, viimase põlvkonna juhiabidega suurel arvul juhtimisvõtete ja manöövrite ohutuse jälgimiseks, seda nüüdsest uuenenud tehnoloogiate kasutamisel:
• Uus HD 180 tagurduskaamera
• Nelja kaamera toimel 360° tööraadiusega parkimisabi
• Pimeda nurga jälgimise süsteem pika ulatusega*

 

LÄBISÕIDUULATUSE OPTIMEERIMINE

Oma, universaalkerega PEUGEOT 308 SW HYBRID aku läbisõiduulatuse parimaks võimalikuks ärakasutamiseks või sõidustiili rõhutamiseks on teil valida kolme sõidurežiimi vahel vastavalt teie teekonna vajadustele ja soovidele:

 • Elektriline sõidurežiim Electric: see sõidurežiim võimaldab teile sõitmise 100% elektri jõul, kuni 135 km/h.
 • Hybrid sõidurežiim: see sõidurežiim võimaldab teile erinevate energiaallikate energiate optimeeritud kasutuse sõitmiseks vastavalt vajadusele vaheldumisi kas elektri- või sisepõlemismootori jõul.
 • Sportlik režiim Sport: soojus- ja elektrimootori täisvõimsuse rakendamine maksimaalse dünaamilise jõudluse saavutamiseks.

LAADIMINE PIDURDUSENERGIAGA

Uue, universaalkerega PEUGEOT 308 SW HYBRID regeneratiivne pidurdussüsteem võimaldab pidurdamiste ja aeglustamiste käigus vabaneva energia kokkukogumise selle edasiseks kasutamiseks sõitmisel.
See võimaldab kõrgepingeaku osalise laadimise sõidu ajal ja sõiduki läbisõiduulatuse suurendamise sõitmisel elektri jõul.

Pidurdusfunktsioon Brake võidakse aktiveerida nupust asukohaga keskkonsoolil juhi kõrval eesmärgiga võimaldada sõiduki aeglustamine vajaduseta selleks aktiivselt piduripedaalile vajutada. Kasutamisel mootorpidurina võimaldab see ka akude laadimise pidurdamise ajal.

LIITIUMIOONAKU (240-400V)

Aku läbisõiduulatus sõitmisel 100% elektri jõul võimaldab läbisõidu ühe laadimiskorraga kuni 60 km WLTP protokolli järgi mõõdetuna

 • Aku mahutavus on 12,4 kWh.
 • Kõrgepingeaku paikneb asukohaga tagaistmete all ega mõjuta mitte milleski ei reisijateruumi ega ka pagasiruumi mahutavust põranda kohal.
 • „e-SAVE” funktsioon võimaldab juhil näha ette elektrienergia varu kasutamiseks oma teekonnal vabalt valitud hetkel, näiteks soovi korral liigelda piiratud liiklusega aladel.

Aku garantii kestab 8 aastat mahutavuse juures 70% pärast 160 000 km läbisõitu.

 

TEHNILINE TEAVE

PISTIKHÜBRIID

HYBRID 225 e-EAT8 mudeliversioon:

 • 180-hj (132-kW) PureTech mootor
 • 81-kW elektrimootor
 • 8-käigline elektriliste lülitustega e-EAT8 automaatkäigukast

HYBRID 180 e-EAT8 mudeliversioon:

 • 150-hj (110-kW) PureTech mootor
 • 81-kW elektrimootor
 • 8-käigline elektriliste lülitustega e-EAT8 automaatkäigukast

12,4kWh akuga on tagatud läbisõiduulatus sõitmisel 100% elektri jõul kuni 60 km WLTP protokolli järgi mõõdetuna

LÄBISÕIDUULATUS JA LAADIMINE

Läbisõiduulatus uue universaalkerega PEUGEOT 308 SW HYBRID liitiumioon-aku ühe laadimiskorraga võimaldab teile kuni 60 km läbimise sõitmisel elektri jõul WLTP tüübikinnituse protokolli järgi mõõdetuna.

Teie uue, universaalkerega PEUGEOT 308 SW HYBRID aku täiemahuliseks täislaadimiseks arvestatav aeg:

 • 1 tund ja 55 minutit 7,4kW Wall Box (32 A) laadimiskilbi kasutamisel
 • 3 tundi ja 50 minutit jõuvõtupesa (16 A) kasutamisel
 • 7 tundi ja 5 minuti laadimisel tavapärasest vooluvõtupesast (8A)

BENSIINI- JA DIISEMOOTORID

Kolm bensiinimootorit, 1,2-liitrise töömahuga kolmesilindrilised mootorid:

 • PureTech 110 S&S 6-käigulise BVM6 manuaalkäigukastiga,
 • PureTech 130 S&S 6-käigulise BVM6 manuaalkäigukastiga,
 • PureTech 130 S&S 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga.

Kaks diiselmootorit, 1,5-liitrise töömahuga neljasilindrilised mootorid:

 • BlueHdi 130 S&S 6-käigulise BVM6 manuaalkäigukastiga,
 • BlueHdi 130 S&S 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga.

Need, viimase põlvkonna, Euro 6 diisel- või bensiinimootorid on CO2 heitmekoguse poolest keskkonnasäästlikud ja varustatud kütuse kokkuhoiu tagava Stop&Start tehnoloogiaga, pakkudes samas kõrgest klassist sõidumugavuse ja jõudluse.

Uue peugeot 308 sw mõõdud
 

GABARIIDID

 • Pikkus: 4636 mm
 • Laius: 1852 mm
 • Kõrgus: 1442 mm

 

 

SISEMÕÕDUD

Ees (1 istmerida)

 • Istekoha laius: 1443 mm
 • Rinnaosa kõrgus 14°: 891 mm

Taga (2 istmerida)

 • Istekoha laius: 1414 mm
 • Põlveruum: 129 mm

PAGASIRUUMI MÕÕDUD

 • 608 liitrit pagasiruumi põranda alumises asendis
 • kuni 1634 liitrit põranda alumises asendis ja kokkuliigendatud tagaistmetega
 • Pistikhübriidi aku mõju mahutavusele = - 60 liitrit

 

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon