UUS 508 SW PSE
HOOGNE SÕIT

PEUGEOT SPORT ENGINEERED tiimi kontseptsiooni järgi on selles mudelis ühendatud hoogne stiil ühelt poolt erakordsete jõudlusomaduste tõhususega ja teiselt poolt keskkonnasäästlikkusega. Kordistage oma elamusi selle, universaalkerega pistikhübriidi roolis.

 

 

PISTIKHÜBRIID

 • Sõiduulatus 100% elektri jõul: Kuni 52 km
 • Laadimisaeg: 1 tund ja 40 minutit
 • Kütusekulu kombineeritud sõidutsüklis: 1,8 l/100 km
 • CO2-heitmekogused kombineeritud sõidutsüklis: 40 g/km
 • Võimsus: PLUG-IN HYBRID4 360 e-EAT8

 

VEELGI ATRAKTIIVSEM

Laugpärast inspireeritud PEUGEOT’, universaalkerega 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID sportliku pistikhübriidi aerodünaamiline siluett kulgeb ühtlase joonena sõiduki esiosast kuni tagaosani välja. Sõiduki esiosas troonib täiesti uue kujundusega, Perla Nera mustade laiendustega iluvõrel Peugeot’ uus embleem, mida ümbritseb uuel PEUGEOT Matrix LED tehnoloogial põhinev, kolme küünise motiiviga valgusdisain.

 

KÕRGEST KLASSIST ELAMUSED

Oma uusima põlvkonna tipptehnoloogiliste lahendustega pakub uus universaalkerega PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID sportlik pistikhübriid enneolematuid sõiduelamusi.

TÖÖTATUD VÄLJA KOOSTÖÖS PEUGEOT SPORT TIIMIGA

SÕIDUKIRG

JUHTIMISABID

ISTMED, JUST NII MUGAVAD KUI TEILE VAJA

 

TÖÖTATUD VÄLJA KOOSTÖÖS PEUGEOT SPORT TIIMIGA

Kõrgeimast klassist erksuse, sõidunaudingu ja mugavuse pakkumiseks teile on selle, universaalkerega 508 PSE PLUG-IN HYBRID sportliku pistikhübriidi väljatöötamisel tuginetud PEUGEOT SPORT tiimi rikkalikule oskusteabe pagasile hübriidtehnoloogia valdkonnas ning lisaks on sõiduk varustatud veel ka viimase põlvkonna juhtimisabidega.

 

SÕIDUKIRG

PEUGEOT i-COCKPIT® juhikoha konfiguratsioon pakub erakordselt nauditava juhtimiskogemuse.

Kompaktne rool, head-up näiduplokk, automaatkäigukasti uus lülitussüsteem ja kohandatavad liidesed mugavalt juhi käeulatuses võimaldavad täieliku keskendumise sõiduki juhtimisele.

 

JUHTIMISABID

Uus universaalkerega PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID sportlik pistikhübriid on saadaval kõikehõlmava juhtimisabide paketiga:

 • Poolautonoomne sõit Drive Assist Plus Pack paketi toimel
 • Reguleeritav vedrustus kolme režiimiga
 • Parkimisabi Vision 360° süsteemi toimel
 • Pimeda nurga jälgimise süsteem
 • Night Vision pimedaaja nähtavuse süsteem ohutuks sõitmiseks pimedaajal

 

ISTMED, JUST NII MUGAVAD KUI TEILE VAJA

Pärast koha sissevõtmist mugavalt AGR sertifikaadiga, kehale erakordselt head tuge pakkuvatel, istmesoojenduse ja kogu keha massaažifunktsiooni süsteemiga varustatud istmetel lummavad teid ümbritsevate joonte lihtsus ja materjalide suursugune elegants.

Istmed on eriseeria polstriga, mis on segu Alcantara® materjalist, tehnilisest võrkmaterjalist ja Nappa Mistral nahast koos maitseka, krüptoniitrohelise ja tramontaanhalli dekoratiivse topeltõmblusega.

 

TÄIUSLIKKUSE OTSINGUL

Materjalid, mootorivalik, ühenduvus jne. Uus universaalkerega PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID sportlik pistikhübriid on varustatud Peugeot’ täiemahulise, elegantsi ja uuenduslikkust rõhutava atribuutide paketiga.

 

JÕUDLUSOMADUSED UUE KONTSEPTSIOONI JÄRGI

Uue, universaalkerega PEUGEOT 508 PSE PLUG-IN HYBRID sportliku pistikhübriidi roolis kogetavad jõudlusomadused koguvõimsusega 360 hj ja maksimaalse väändega 520 Nm on rohkem kui muljetavaldavad:

 • kiirendus 0 kuni 100 km/h 5,2 sekundiga
 • kiirendus 80 kuni 120 km/h 3 sekundiga
 • üks kilomeeter kohaltstardiga 24,5 sekundiga
 • maksimaalne kiirus on piiratud 250 km/h, kasutamiseks teedel kus see on lubatud

 

10'' HD PUUTEEKRAAN

Uus, universaalkerega 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID sportlik pistikhübriid on varustatud uue, PEUGEOT i-Connect® Advanced info- ja meelelahutussüsteemiga.

Keskel paiknev 10'' HD puuteekraan võimaldab kuvamise mitme akna režiimis koos vidinate ja otseteedega.

Nutitelefoni laadimiseks on koht keskkonsooli all ning ühenduvusega 3D-navisüsteemi ja selle häältuvastuse toel mööduvad teie reisid täiesti muretult.

 

PREMIUMKLASSI ATMOSFÄÄR

Väljapeetud kontseptsioon tagab kompromissitu esteetilisuse ja kvaliteeditaseme: proportsioonide tasakaal, viimistlused ja kõik silmale nähtavad pinnad on töötatud välja erilise tähelepanuga, nii et iga detail annab oma osa tervikliku perfektsuse saavutamisel.

 

SÕIDUULATUS 52 km

Lubage endale seda luksust tulenevalt kõrgest klassist jõudlusomadustega mootorite valikust ja pistikhübriidi mitmekülgsusest: sõiduulatus WLTP protokolli järgi mõõdetuna segakasutuse korral kuni 52 km ja linnaliikluses* kuni 54 km.

 

MÕÕDUD

PEUGEOT 508 SW PSE välismõõdud

Universaalkerega premiumklassi sõiduk kogu valiku ulatuses.

 • Pikkus: 4790 mm
 • Laius: 1860 mm
 • Kõrgus: 1420 mm

 

PEUGEOT 508 SW PSE sisemõõdud

Uue, universaalkerega PEUGEOT 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID sportliku pistikhübriidi salongis ümbritseb teid universaalkerega mudelile iseloomulik mugavus ja ruumikus.

Ees (1 istmerida)

 • Istekoha laius: 1455 mm
 • Rinnaosa kõrgus: 881 mm 

Taga (2. istmerida)

 • Istekoha laius: 1413 mm
 • Põlveruum: 250 mm

 

PEUGEOT 508 SW PSE pagasiruumi mahutavus

Uue, universaalkerega 508 SW PSE PLUG-IN HYBRID sportliku pistikhübriidi pagasiruum on suure mahutavusega ja ülimalt praktiline.

Alates 530 liitrist kuni 1780 liitrini kokkuliigendatud tagaistmega.

 

Töölaua versioon